Claus Beyer
Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 5. okt. 1987 (39 år) |
| Karrieren startede hos: | CB - MAGNETO V/CLAUS BEYER (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af CB - MAGNETO V/CLAUS BEYER (39 år) |
Karrieren i erhvervslivet startede i 1987 ved CB - MAGNETO V/CLAUS BEYER i rollen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev grundlagt af Claus Beyer og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Rollen som Ejer og Stifter har Claus nu bestreddet i 39 år, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
CB - MAGNETO V/CLAUS BEYER
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
Ejendom 1 980.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.06.2002
Registreringsdato: 01.06.2002 -
CB - MAGNETO V/CLAUS BEYER (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 05.10.1987
Registreringsdato: 05.10.1987
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
