Jan Morgen Christensen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jan. 2009 (17 år 9 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Durup Autoservice I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Durup Autoservice I/S (17 år 9 måneder) |
Det startede i 2009 i Durup Autoservice I/S i rollen som Ejer og Stifter. Det var sammen med forretningspartneren Per Morgen Christensen at Jan Morgen Christensen stiftede Durup Autoservice I/S den dag i januar 2009. Hvervet som Ejer og Stifter har Jan nu bestreddet i 17 år 9 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Durup Autoservice I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (4)
Tidslinje (5)
-
Ejendom 3 150.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.05.2026
Registreringsdato: 01.05.2026 -
Ejendom 4 880.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 03.06.2016
Registreringsdato: 03.06.2016 -
Durup Autoservice I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.01.2009
Registreringsdato: 01.01.2009
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Jan' netværk er Per Morgen Christensen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
