Peter Møller Hvid
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. sep. 2008 (18 år 1 måned) |
| Karrieren startede hos: | Egehøjgård I/S v/Peter Møller Hvid & Mogens Kristensen Hvid (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Egehøjgård I/S v/Peter Møller Hvid & Mogens Kristensen Hvid (18 år 1 måned) |
Karrieren som leder begyndte den dag i 2008 ved Egehøjgård I/S v/Peter Møller Hvid & Mogens Kristensen Hvid i hvervet som Ejer og Stifter. Det var sammen med kollegaen Mogens Kristensen Hvid at Peter Møller Hvid stiftede Egehøjgård I/S v/Peter Møller Hvid & Mogens Kristensen Hvid den dag i september 2008. Rollen som Ejer og Stifter har Peter nu besiddet i 18 år 1 måned, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Egehøjgård I/S v/Peter Møller Hvid & Mogens Kristensen Hvid
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (4)
-
Ejendom 2 917.500 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.08.2018
Registreringsdato: 01.08.2018 -
Ejendom 2 917.500 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.08.2009
Registreringsdato: 15.08.2009 -
Egehøjgård I/S v/Peter Møller Hvid & Mogens Kristensen Hvid (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.09.2008
Registreringsdato: 01.09.2008
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Peter' netværk er Mogens Kristensen Hvid.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
