Carsten Kofoed
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. maj 2008 (18 år 4 måneder) |
| Karrieren startede hos: | KM Auto I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af KM Auto I/S (18 år 4 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv begyndte for alvor dengang i 2008 ved KM Auto I/S som Ejer og Stifter. Det var sammen med partneren Jesper Mortensen at Carsten Kofoed stiftede KM Auto I/S den dag i maj 2008. Rollen som Ejer og Stifter har Carsten nu besiddet i 18 år 4 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
KM Auto I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (4)
-
Ejendom 1 545.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 11.12.2009
Registreringsdato: 11.12.2009 -
Ejendom 1 1.695.000 DKK Anden overdragelse
Køb af ejendomDato: 11.12.2009
Registreringsdato: 11.12.2009 -
KM Auto I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.05.2008
Registreringsdato: 01.05.2008
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Carsten' netværk er Jesper Mortensen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
