Karin Rosenberg Engelbrecht
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 7. sep. 2007 (18 år 9 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Letridning (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Letridning (18 år 9 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv begyndte den dag i 2007 ved Letridning (tidligere KBH Consult Karin Bræmer Hoffmann) i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev grundlagt af Karin Rosenberg Engelbrecht og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Karin nu besiddet i 18 år 9 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Letridning
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (3)
-
Ejendom 2 2.600.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.06.2018
Registreringsdato: 15.06.2018 -
Ejendom 1 2.600.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.06.2018
Registreringsdato: 15.06.2018 -
KBH Consult Karin Bræmer Hoffmann (Nu: Letridning) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 07.09.2007
Registreringsdato: 07.09.2007
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
