Nicole Luise Margarethe Stoklund
Søndre Skolevej 3, 9940 Læsø, DK Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. maj 2006 (19 år 10 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Madbaren ToGo (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Madbaren ToGo (7 år 6 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson i Danmark begyndte for alvor dengang i 2006 hos Madbaren ToGo (tidligere Schnuller mit Namen v/Nicole Luise Margarethe Hansen) som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene grundlagt af Nicole Luise Margarethe Stoklund og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Nicole nu besiddet i 5 år 11 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede Selskaber (1)
-
Madbaren ToGo
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (5)
-
Madbaren ToGo (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 18.01.2025
Registreringsdato: 18.01.2025 -
NS Regnskab v/ Nicole Stoklund (Nu: Madbaren ToGo) (Fuldt ansvarlig deltager)
Er ikke længere ejerDato: 31.12.2023
Registreringsdato: 31.12.2023 -
NS Regnskab v/ Nicole Stoklund (Nu: Madbaren ToGo) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.07.2016
Registreringsdato: 01.07.2016
Blå bog (fortsat)
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelser
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
