Torben Woling
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. feb. 2006 (20 år 8 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Limofyn v/Torben Woling (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Limofyn v/Torben Woling (20 år 8 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson startede for alvor en dag i 2006 i Limofyn v/Torben Woling (tidligere Denmarsk Limosine Service/Sven- borg v/Torben Woling) med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev grundlagt af Torben Woling og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Hvervet som Ejer og Stifter har Torben nu bestreddet i 20 år 8 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Limofyn v/Torben Woling
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (8)
-
Ejendom 1 69.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 30.08.2023
Registreringsdato: 30.08.2023 -
Ejendom 1 0 DKK Ikke oplyst
Køb af ejendomDato: 30.08.2023
Registreringsdato: 30.08.2023 -
Ejendom 2 850.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.09.2006
Registreringsdato: 01.09.2006
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
