Peter Stoklund Svendsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. nov. 2005 (20 år 7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Bygningsservice Nord v/Peter Svendsen (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Bygningsservice Nord v/Peter Svendsen (20 år 7 måneder) |
Karrieren I Danmark startede for alvor en dag i 2005 hos Bygningsservice Nord v/Peter Svendsen med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev grundlagt af Peter Stoklund Svendsen og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Peter nu bestreddet i 20 år 7 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Bygningsservice Nord v/Peter Svendsen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (5)
-
Ejendom 2 430.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.11.2016
Registreringsdato: 01.11.2016 -
Bygningsservice Nord v/Peter Svendsen (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.11.2005
Registreringsdato: 01.11.2005 -
Ejendom 1 140.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.08.2001
Registreringsdato: 01.08.2001
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
