Kim Linhardt Støttrup Pedersen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 15. mar. 2005 (21 år 7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Verninge Auto v/Kim Pedersen (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Verninge Auto v/Kim Pedersen (21 år 7 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv begyndte for alvor dengang i 2005 hos Verninge Auto v/Kim Pedersen (tidligere Kim Pedersen Saab-Manden) som Ejer og Stifter. Virksomheden blev stiftet af Kim Linhardt Støttrup Pedersen og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Kim nu besiddet i 21 år 7 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Verninge Auto v/Kim Pedersen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (7)
-
Ejendom 4 500.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.09.2025
Registreringsdato: 01.09.2025 -
Ejendom 2 2.050.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 18.03.2005
Registreringsdato: 18.03.2005 -
Kim Pedersen Saab-Manden (Nu: Verninge Auto v/Kim Pedersen) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 15.03.2005
Registreringsdato: 15.03.2005
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
