Frantz Corty Cyril Kristensen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. feb. 2004 (22 år 6 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Maggies Brugskunst & Specialiteter (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Maggies Brugskunst & Specialiteter (22 år 6 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson startede for alvor en dag i 2004 hos Maggies Brugskunst & Specialiteter (tidligere Number One Living v/Frank Corty Cyril Kristensen) med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev kun stiftet af Frantz Corty Cyril Kristensen og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Frantz nu bestreddet i 22 år 6 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Maggies Brugskunst & Specialiteter
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (6)
- Se alt om denne ejendom med et Premium abonnement
- Se alt om denne ejendom med et Premium abonnement
- Se alt om denne ejendom med et Premium abonnement
- Se alt om denne ejendom med et Premium abonnement
- Se alt om denne ejendom med et Premium abonnement
Tidslinje (13)
-
Ejendom 9 275.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 04.01.2025
Registreringsdato: 04.01.2025 -
Ejendom 5 1.025.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 05.01.2009
Registreringsdato: 05.01.2009 -
Ejendom 4 1.025.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 05.01.2009
Registreringsdato: 05.01.2009
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
