Thomas Hasbjørn
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 18. aug. 2004 (22 år 1 måned) |
| Karrieren startede hos: | THA Service (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af THA Service (5 år 9 måneder) |
Det begyndte for alvor dengang i 2004 hos THA Service (tidligere T. Hasbjørn v/Thomas Hasbjørn) som Ejer og Stifter. Virksomheden blev grundlagt af Thomas Hasbjørn og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Thomas nu besiddet i 3 år 8 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
THA Service
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (10)
-
Ejendom 3 2.750.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.03.2023
Registreringsdato: 01.03.2023 -
Ejendom 3 1.375.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.03.2023
Registreringsdato: 01.03.2023 -
THA Service (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.12.2020
Registreringsdato: 01.12.2020
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
