Ali Rashad Mahmood
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 5. apr. 2004 (22 år 4 måneder) |
| Karrieren startede hos: | BMF (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af BMF (7 år 8 måneder) |
Karrieren som erhvervsleder startede for alvor en dag i 2004 hos BMF (tidligere Boogie Down v/Ali Rashad Mahmood) med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev kun stiftet af Ali Rashad Mahmood og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Ali nu bestreddet i 2 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
BMF
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (5)
-
BMF (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 20.11.2025
Registreringsdato: 20.11.2025 -
Juicy Juice (Nu: BMF) (Fuldt ansvarlig deltager)
Er ikke længere ejerDato: 15.11.2024
Registreringsdato: 15.11.2024 -
Juicy Juice (Nu: BMF) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 27.02.2017
Registreringsdato: 27.02.2017
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
