Ulla Merete Lucassen
Fjordlystvej 59, 9681 Ranum, DK Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. sep. 2003 (22 år 7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Fjordlyst I/S v/ Ulla M Lucassen og Torben Lucassen (Reel ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Fjordlyst I/S v/ Ulla M Lucassen og Torben Lucassen (22 år 7 måneder) |
Karrieren I Danmark begyndte for alvor dengang i 2003 hos Fjordlyst I/S v/ Ulla M Lucassen og Torben Lucassen som Stifter og Ejer. Det var sammen med partneren Torben Sten Lucassen at Ulla Merete Lucassen stiftede Fjordlyst I/S v/ Ulla M Lucassen og Torben Lucassen den dag i september 2003. Titlen som Stifter og Ejer har Ulla nu besiddet i 22 år 7 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede Selskaber (1)
-
Fjordlyst I/S v/ Ulla M Lucassen og Torben Lucassen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (1)
-
Fjordlyst I/S v/ Ulla M Lucassen og Torben Lucassen (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.09.2003
Registreringsdato: 01.09.2003
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Ulla' netværk er Torben Sten Lucassen.
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelser
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
