Michael Bach Andersen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jul. 2003 (23 år 1 måned) |
| Karrieren startede hos: | MBA Trading v/Michael Bach Andersen (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af MBA Trading v/Michael Bach Andersen (23 år 1 måned) |
Karrieren som erhvervsleder startede i 2003 hos MBA Trading v/Michael Bach Andersen i rollen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev stiftet af Michael Bach Andersen og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Titlen som Ejer og Stifter har Michael nu bestreddet i 23 år 1 måned, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
MBA Trading v/Michael Bach Andersen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (5)
-
Ejendom 1 4.325.625 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.07.2024
Registreringsdato: 15.07.2024 -
MITOPO ApS (Nu: JUST GOOD ApS)
Fratrådt som direktørDato: 10.05.2009
Registreringsdato: 10.05.2009 -
MITOPO ApS (Nu: JUST GOOD ApS)
Tilknyttet som direktørDato: 01.02.2007
Registreringsdato: 01.02.2007
Blå bog (fortsat)
Michael har sidenhen været inde omkring én anden dansk virksomhed. Har indtil videre haft en erhvervskarriere på mere end 23 år 1 måned.
-
SelskabRolleEjerandel
-
Stifter og Ejer
01.07.2003 - Stadig aktiv
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager -
Direktør
01.02.2007 - 10.05.2009
Ejerandel: Intet ejerskab
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
