Søren Tudborg Eriksen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. feb. 2003 (23 år 7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Søren T Eriksen (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Søren T Eriksen (23 år 7 måneder) |
Det hele startede for alvor en dag i 2003 i Søren T Eriksen med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev kun stiftet af Søren Tudborg Eriksen og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Hvervet som Ejer og Stifter har Søren nu bestreddet i 23 år 7 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Søren T Eriksen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
Søren T Eriksen (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.02.2003
Registreringsdato: 01.02.2003 -
Ejendom 1 520.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.06.1996
Registreringsdato: 01.06.1996
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
