Asta Nielsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jan. 2002 (24 år 6 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Sdr. Vium Mølle nr. 3 I/S v/Søren Peder og Asta Nielsen (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Sdr. Vium Mølle nr. 3 I/S v/Søren Peder og Asta Nielsen (24 år 6 måneder) |
Det hele begyndte for alvor dengang i 2002 hos Sdr. Vium Mølle nr. 3 I/S v/Søren Peder og Asta Nielsen som Ejer og Stifter. Det var sammen med partneren Søren Peder Nielsen at Asta Nielsen stiftede Sdr. Vium Mølle nr. 3 I/S v/Søren Peder og Asta Nielsen den dag i januar 2002. Titlen som Ejer og Stifter har Asta nu besiddet i 24 år 6 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Sdr. Vium Mølle nr. 3 I/S v/Søren Peder og Asta Nielsen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
Sdr. Vium Mølle nr. 3 I/S v/Søren Peder og Asta Nielsen (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.01.2002
Registreringsdato: 01.01.2002
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Asta' netværk er Søren Peder Nielsen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
