Jimmy Krak
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jul. 2002 (24 år 3 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Malermester Jimmy Krak (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Malermester Jimmy Krak (24 år 3 måneder) |
Karrieren i erhvervslivet startede i 2002 hos Malermester Jimmy Krak i rollen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Jimmy Krak og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Titlen som Ejer og Stifter har Jimmy nu bestreddet i 24 år 3 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Malermester Jimmy Krak
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (6)
-
Ejendom 1 466.942 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.01.2022
Registreringsdato: 01.01.2022 -
Ejendom 1 68.250 DKK Anden overdragelse
Køb af ejendomDato: 01.01.2022
Registreringsdato: 01.01.2022 -
Ejendom 1 466.942 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.05.2021
Registreringsdato: 01.05.2021
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
