Gerardus Johannes Cornelis Hilhorst
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. maj 2002 (24 år 2 måneder) |
| Karrieren startede hos: | G.J.C. v/Gerardus Johannes C Hilhorst (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af G.J.C. v/Gerardus Johannes C Hilhorst (24 år 2 måneder) |
Det begyndte den dag i 2002 hos G.J.C. v/Gerardus Johannes C Hilhorst (tidligere Gerardus Johannes C Hilhorst) i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev kun stiftet af Gerardus Johannes Cornelis Hilhorst og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Gerardus nu besiddet i 24 år 2 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
G.J.C. v/Gerardus Johannes C Hilhorst
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
Gerardus Johannes C Hilhorst (Nu: G.J.C. v/Gerardus Johannes C Hilhorst) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.05.2002
Registreringsdato: 01.05.2002
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
