Annette Jonigk Holmsgaard
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. feb. 2002 (24 år 8 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Holmsgaard smykker (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Holmsgaard smykker (24 år 8 måneder) |
Karrieren som erhvervsleder startede for alvor en dag i 2002 ved Holmsgaard smykker (tidligere Smykke Design v/Annette Kristensen) med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev kun stiftet af Annette Jonigk Holmsgaard og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Annette nu bestreddet i 24 år 8 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Holmsgaard smykker
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (8)
-
Ejendom 4 2.395.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.03.2017
Registreringsdato: 01.03.2017 -
Ejendom 3 350.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 15.06.2009
Registreringsdato: 15.06.2009 -
Ejendom 1 995.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.06.2009
Registreringsdato: 01.06.2009
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
