Brian Askov Larsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 11. okt. 2001 (24 år 11 måneder) |
| Karrieren startede hos: | BL Montage & Service (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af BL Montage & Service (24 år 11 måneder) |
Karrieren I Danmark startede for alvor en dag i 2001 hos BL Montage & Service (tidligere Brian Larsen Aut.Kloakmester) med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene grundlagt af Brian Askov Larsen og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Brian nu bestreddet i 24 år 11 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
BL Montage & Service
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (5)
-
Ejendom 2 300.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.05.2015
Registreringsdato: 15.05.2015 -
Ejendom 1 272.500 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.08.2006
Registreringsdato: 01.08.2006 -
Ejendom 1 507.096 DKK Anden overdragelse
Køb af ejendomDato: 01.08.2006
Registreringsdato: 01.08.2006
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
