Saleem Akhtar
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. mar. 2001 (25 år 3 måneder) |
| Karrieren startede hos: | S.N. Rengøring (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af S.N. Rengøring (25 år 3 måneder) |
Det hele begyndte den dag i 2001 ved S.N. Rengøring (tidligere Zeb's Familimarked v/Saleem Akhter) i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene grundlagt af Saleem Akhtar og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Saleem nu besiddet i 25 år 3 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
S.N. Rengøring
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (5)
-
Corner Kiosk I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Er ikke længere ejerDato: 02.01.2014
Registreringsdato: 02.01.2014 -
Corner Kiosk I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 16.10.2013
Registreringsdato: 16.10.2013 -
Ejendom 1 1.400.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.02.2012
Registreringsdato: 01.02.2012
Blå bog (fortsat)
Saleem har sidenhen været inde omkring én anden dansk virksomhed. Karrieren har indtil nu varet i mere end 25 år 3 måneder.
-
SelskabRolleEjerandel
-
Stifter og Ejer
01.03.2001 - Stadig aktiv
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager -
Stifter og Ejer
16.10.2013 - 02.01.2014
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
