Fehmi Baran
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. dec. 2000 (25 år 10 måneder) |
| Karrieren startede hos: | TAXIVOGNMAND FEHMI BARAN (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af TAXIVOGNMAND FEHMI BARAN (25 år 10 måneder) |
Karrieren i erhvervslivet begyndte for alvor dengang i 2000 ved TAXIVOGNMAND FEHMI BARAN (tidligere Taxavongmand Fahmi Baran) som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Fehmi Baran og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Fehmi nu besiddet i 25 år 10 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
TAXIVOGNMAND FEHMI BARAN
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (5)
Blå bog (fortsat)
Fehmi har sidenhen været inde omkring én anden dansk virksomhed. Karrieren har indtil nu varet i mere end 25 år 10 måneder.
-
SelskabRolleEjerandel
-
Stifter og Ejer
01.12.2000 - Stadig aktiv
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager -
Direktør
17.08.2004 - 01.12.2004
Ejerandel: Intet ejerskab
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
