Rene' Mikkelsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 15. sep. 2000 (26 år 1 måned) |
| Karrieren startede hos: | Rye Autoværksted Rene Mikkelsen (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Rye Autoværksted Rene Mikkelsen (26 år 1 måned) |
Karrieren I Danmark startede for alvor en dag i 2000 ved Rye Autoværksted Rene Mikkelsen (tidligere Kongskilde Autoværksted Rene Mikkelsen) med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Rene' Mikkelsen og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Rene' nu bestreddet i 26 år 1 måned, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Rye Autoværksted Rene Mikkelsen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (5)
-
Ejendom 3 650.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.09.2003
Registreringsdato: 15.09.2003 -
Ejendom 1 375.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 20.06.2003
Registreringsdato: 20.06.2003 -
Ejendom 2 800.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.01.2002
Registreringsdato: 01.01.2002
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
