Flemming Nielsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 8. aug. 2000 (26 år 2 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Flemming's Autohjælp (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Flemming's Autohjælp (26 år 2 måneder) |
Det startede for alvor en dag i 2000 i Flemming's Autohjælp med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Flemming Nielsen og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Hvervet som Ejer og Stifter har Flemming nu bestreddet i 26 år 2 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Flemming's Autohjælp
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (6)
-
Ejendom 1 1.735.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.10.2005
Registreringsdato: 01.10.2005 -
Ejendom 1 786.184 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.10.2005
Registreringsdato: 01.10.2005 -
Ejendom 2 349.740 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.07.2005
Registreringsdato: 01.07.2005
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
