Jon Juhl Nørrelykke
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 15. mar. 2000 (26 år 5 måneder) |
| Karrieren startede hos: | AppEesy (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af AppEesy (12 år 6 måneder) |
Karrieren I Danmark startede i 2000 ved AppEesy (tidligere Jhn Consult /Jon Hofgaard Nørrelykke) i rollen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev stiftet af Jon Juhl Nørrelykke og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Rollen som Ejer og Stifter har Jon nu bestreddet i 12 år 6 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
AppEesy
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (11)
-
AppEesy (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 25.02.2026
Registreringsdato: 25.02.2026 -
Ejendom 3 1.985.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.02.2025
Registreringsdato: 01.02.2025 -
Ejendom 5 1.235.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 21.12.2020
Registreringsdato: 21.12.2020
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
