Thomas Nicolai Kragsholm
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 3. jan. 2000 (26 år 9 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Landinspektør Nicolai Kragsholm (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Landinspektør Nicolai Kragsholm (26 år 9 måneder) |
Karrieren som erhvervsleder begyndte den dag i 2000 ved Landinspektør Nicolai Kragsholm (tidligere Kragsholm Landmåling V/Nicolai Kra) i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Thomas Nicolai Kragsholm og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Thomas nu besiddet i 26 år 9 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Landinspektør Nicolai Kragsholm
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (6)
-
Ejendom 2 2.600.000 DKK Familieoverdragelse
Køb af ejendomDato: 14.10.2009
Registreringsdato: 14.10.2009 -
Ejendom 3 874.935 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.10.2009
Registreringsdato: 01.10.2009 -
Ejendom 1 0 DKK Anden overdragelse
Salg af ejendomDato: 15.07.2001
Registreringsdato: 15.07.2001
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
