Jens Christian Nissen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jan. 1987 (39 år 9 måneder) |
| Karrieren startede hos: | JENS CHR NISSEN LANDBRUG (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af JENS CHR NISSEN LANDBRUG (39 år 9 måneder) |
Det hele startede for alvor en dag i 1987 hos JENS CHR NISSEN LANDBRUG med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev stiftet af Jens Christian Nissen og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Jens nu bestreddet i 39 år 9 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
JENS CHR NISSEN LANDBRUG
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (16)
-
Ejendom 4 7.290.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.11.2025
Registreringsdato: 01.11.2025 -
Ejendom 4 1.064.980 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.11.2025
Registreringsdato: 01.11.2025 -
Ejendom 6 7.290.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.11.2021
Registreringsdato: 01.11.2021
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
