Gitte Falster Husballe
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. sep. 1987 (39 år 1 måned) |
| Karrieren startede hos: | Gitte & Hans Husballe (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Gitte & Hans Husballe (39 år 1 måned) |
Det hele begyndte for alvor dengang i 1987 i Gitte & Hans Husballe (tidligere GITTE FALSTER-HANSEN/HANS JØRGEN HUSBALLE) som Ejer og Stifter. Det var sammen med partneren Hans Jørgen Husballe at Gitte Falster Husballe stiftede Gitte & Hans Husballe den dag i september 1987. Hvervet som Ejer og Stifter har Gitte nu besiddet i 39 år 1 måned, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Gitte & Hans Husballe
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
GITTE FALSTER-HANSEN/HANS JØRGEN HUSBALLE (Nu: Gitte & Hans Husballe) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.09.1987
Registreringsdato: 01.09.1987 -
Ejendom 1 321.489 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.09.1987
Registreringsdato: 01.09.1987
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Gitte' netværk er Hans Jørgen Husballe.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
