Lidia Magdalena Szmidt
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 9. mar. 1991 (35 år 5 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Boys & Girls (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Boys & Girls (35 år 5 måneder) |
Erhvervskarrieren begyndte den dag i 1991 hos Boys & Girls (tidligere LIDIA SZMIDT) i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene grundlagt af Lidia Magdalena Szmidt og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Lidia nu besiddet i 35 år 5 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Boys & Girls
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (7)
-
Ejendom 1 1.975.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.03.2014
Registreringsdato: 01.03.2014 -
Ejendom 3 152.500 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.11.2005
Registreringsdato: 01.11.2005 -
BUSK MØLLELAUG I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Er ikke længere ejerDato: 30.06.2005
Registreringsdato: 30.06.2005
Blå bog (fortsat)
Lidia har sidenhen været inde omkring én anden dansk virksomhed. Karrieren har indtil nu varet i mere end 35 år 5 måneder.
-
SelskabRolleEjerandel
-
Stifter og Ejer
09.03.1991 - Stadig aktiv
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager -
Stifter og Ejer
01.07.1991 - 30.06.2005
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
