Søren Rene Christensen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 12. apr. 1999 (27 år 6 måneder) |
| Karrieren startede hos: | S A Bilpleje (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af S A Bilpleje (27 år 6 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv begyndte den dag i 1999 hos S A Bilpleje (tidligere Centrum Biler/Søren R Christensen) i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev kun stiftet af Søren Rene Christensen og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Søren nu besiddet i 27 år 6 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
S A Bilpleje
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (5)
-
Ejendom 1 2.160.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 18.12.2008
Registreringsdato: 18.12.2008 -
Ejendom 2 1.328.100 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 15.08.2002
Registreringsdato: 15.08.2002 -
Ejendom 1 2.160.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.06.2002
Registreringsdato: 01.06.2002
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
