Jens Laurids Knudsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jul. 1987 (39 år 3 måneder) |
| Karrieren startede hos: | LANDBRUGER JENS LAURIDS KNUDSEN (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af LANDBRUGER JENS LAURIDS KNUDSEN (39 år 3 måneder) |
Karrieren i erhvervslivet startede for alvor en dag i 1987 i LANDBRUGER JENS LAURIDS KNUDSEN med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene grundlagt af Jens Laurids Knudsen og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Hvervet som Ejer og Stifter har Jens nu bestreddet i 39 år 3 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
LANDBRUGER JENS LAURIDS KNUDSEN
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (7)
-
Ejendom 3 650.000 DKK Familieoverdragelse
Salg af ejendomDato: 01.05.2021
Registreringsdato: 01.05.2021 -
Ejendom 1 270.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.04.2021
Registreringsdato: 01.04.2021 -
Ejendom 3 650.000 DKK Familieoverdragelse
Køb af ejendomDato: 15.02.2005
Registreringsdato: 15.02.2005
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
