Max Fjeldsted Vad
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jul. 1990 (36 år 4 måneder) |
| Karrieren startede hos: | MAX FJELDSTED VAD (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af MAX FJELDSTED VAD (36 år 4 måneder) |
Karrieren som leder startede for alvor en dag i 1990 ved MAX FJELDSTED VAD med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev grundlagt af Max Fjeldsted Vad og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Max nu bestreddet i 36 år 4 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
MAX FJELDSTED VAD
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
Ejendom 1 1.185.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.09.1990
Registreringsdato: 01.09.1990 -
MAX FJELDSTED VAD (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.07.1990
Registreringsdato: 01.07.1990
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
