Christina Hou Holck
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. nov. 1995 (30 år 9 måneder) |
| Karrieren startede hos: | HOLCKENHAVN GODS V/CHRISTINA HOLCK (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af HOLCKENHAVN GODS V/CHRISTINA HOLCK (30 år 9 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv begyndte den dag i 1995 ved HOLCKENHAVN GODS V/CHRISTINA HOLCK i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene grundlagt af Christina Hou Holck og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Christina nu besiddet i 30 år 9 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
HOLCKENHAVN GODS V/CHRISTINA HOLCK
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (6)
- Se alt om denne ejendom med et Premium abonnement
- Se alt om denne ejendom med et Premium abonnement
- Se alt om denne ejendom med et Premium abonnement
- Se alt om denne ejendom med et Premium abonnement
- Se alt om denne ejendom med et Premium abonnement
Tidslinje (15)
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
