Leif Bøje Nielsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. sep. 1988 (38 år 1 måned) |
| Karrieren startede hos: | LANDMAND LEIF BØJE NIELSEN (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af LANDMAND LEIF BØJE NIELSEN (38 år 1 måned) |
Karrieren I Danmark startede i 1988 hos LANDMAND LEIF BØJE NIELSEN i rollen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Leif Bøje Nielsen og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Titlen som Ejer og Stifter har Leif nu bestreddet i 38 år 1 måned, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
LANDMAND LEIF BØJE NIELSEN
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
Ejendom 1 1.260.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.12.1989
Registreringsdato: 01.12.1989 -
LANDMAND LEIF BØJE NIELSEN (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.09.1988
Registreringsdato: 01.09.1988
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
