Karsten Juul Hansen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jan. 1997 (29 år 9 måneder) |
| Karrieren startede hos: | KARSTEN JUUL HANSEN/ LONE KLEJSTRUP HANSEN V/ KARSTEN JUUL HANSEN (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af KARSTEN JUUL HANSEN/ LONE KLEJSTRUP HANSEN V/ KARSTEN JUUL HANSEN (29 år 9 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv begyndte for alvor dengang i 1997 ved KARSTEN JUUL HANSEN/ LONE KLEJSTRUP HANSEN V/ KARSTEN JUUL HANSEN som Ejer og Stifter. Virksomheden blev stiftet af Karsten Juul Hansen og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Karsten nu besiddet i 29 år 9 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
KARSTEN JUUL HANSEN/ LONE KLEJSTRUP HANSEN V/ KARSTEN JUUL HANSEN
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
KARSTEN JUUL HANSEN/ LONE KLEJSTRUP HANSEN V/ KARSTEN JUUL HANSEN (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.01.1997
Registreringsdato: 01.01.1997 -
Ejendom 1 1.000.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.10.1996
Registreringsdato: 01.10.1996
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
