Hans Kristian Kristensen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jul. 1993 (33 år 3 måneder) |
| Karrieren startede hos: | HANS KRISTIAN KRISTENSEN (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af HANS KRISTIAN KRISTENSEN (33 år 3 måneder) |
Det hele begyndte for alvor dengang i 1993 ved HANS KRISTIAN KRISTENSEN som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene grundlagt af Hans Kristian Kristensen og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Hans nu besiddet i 33 år 3 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
HANS KRISTIAN KRISTENSEN
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (3)
-
Ejendom 1 0 DKK Ikke oplyst
Køb af ejendomDato: 10.06.2025
Registreringsdato: 10.06.2025 -
HANS KRISTIAN KRISTENSEN (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.07.1993
Registreringsdato: 01.07.1993 -
Ejendom 2 1.000.000 DKK Familieoverdragelse
Køb af ejendomDato: 01.07.1993
Registreringsdato: 01.07.1993
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
