Leif Mortensen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. apr. 1985 (41 år 6 måneder) |
| Karrieren startede hos: | LEIF MORTENSEN (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af LEIF MORTENSEN (41 år 6 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv i Danmark begyndte for alvor dengang i 1985 hos LEIF MORTENSEN som Ejer og Stifter. Virksomheden blev kun stiftet af Leif Mortensen og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Leif nu besiddet i 41 år 6 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
LEIF MORTENSEN
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (9)
-
Ejendom 3 0 DKK Familieoverdragelse
Salg af ejendomDato: 01.01.2015
Registreringsdato: 01.01.2015 -
Ejendom 2 0 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.01.2015
Registreringsdato: 01.01.2015 -
Ejendom 3 1.797.500 DKK Familieoverdragelse
Køb af ejendomDato: 01.01.2015
Registreringsdato: 01.01.2015
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
