Hans Christian Rasmussen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. aug. 1995 (31 år 1 måned) |
| Karrieren startede hos: | DUEMOSEGÅRD V/HANS CHRISTIAN RASMUSSEN (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af DUEMOSEGÅRD V/HANS CHRISTIAN RASMUSSEN (31 år 1 måned) |
Karrieren som erhvervsleder begyndte for alvor dengang i 1995 i DUEMOSEGÅRD V/HANS CHRISTIAN RASMUSSEN som Ejer og Stifter. Virksomheden blev kun stiftet af Hans Christian Rasmussen og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Hvervet som Ejer og Stifter har Hans nu besiddet i 31 år 1 måned, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
DUEMOSEGÅRD V/HANS CHRISTIAN RASMUSSEN
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
DUEMOSEGÅRD V/HANS CHRISTIAN RASMUSSEN (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.08.1995
Registreringsdato: 01.08.1995 -
Ejendom 1 1.254.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.04.1993
Registreringsdato: 01.04.1993
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
