Christopher Schmitz
Rand**************, 2. th, 2770 Kastrup, DKSe adressen med en gratis bruger Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 21. maj 1999 (27 år) |
| Karrieren startede hos: | Komphash v/Christopher Schmitz (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Komphash v/Christopher Schmitz (27 år) |
Det startede i 1999 i Komphash v/Christopher Schmitz (tidligere CFL-CHALLENGE FOR LIFE V/CHRISTOPHER SCHMITZ) i rollen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev kun stiftet af Christopher Schmitz og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Hvervet som Ejer og Stifter har Christopher nu bestreddet i 27 år, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Komphash v/Christopher Schmitz
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (6)
-
Ejendom 1 998.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.11.2024
Registreringsdato: 15.11.2024 -
Ejendom 2 728.288 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.10.2017
Registreringsdato: 01.10.2017 -
Bivius v/L Carlsen & C Schmitz (Fuldt ansvarlig deltager)
Er ikke længere ejerDato: 08.11.2004
Registreringsdato: 08.11.2004
Blå bog (fortsat)
Christopher har sidenhen været inde omkring én anden dansk virksomhed. Har indtil videre haft en erhvervskarriere på mere end 27 år.
-
SelskabRolleEjerandel
-
Stifter og Ejer
21.05.1999 - Stadig aktiv
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager -
Stifter og Ejer
01.11.2002 - 08.11.2004
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
