Anne Grethe Møller
Tvedvej 3, 4682 Tureby, DK Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 21. jul. 1977 (48 år 8 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Gdr. Anne Grethe og Jørgen Møller (Stifter) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Gdr. Anne Grethe og Jørgen Møller (48 år 8 måneder) |
Erhvervskarrieren begyndte for alvor for nu flere år siden ved Gdr. Anne Grethe og Jørgen Møller (tidligere GÅRDEJERNE ANNE GRETHE OG JØRGEN MØLLER) som Stifter og Ejer. Det var sammen med partneren Jørgen Møller at Anne Grethe Møller stiftede Gdr. Anne Grethe og Jørgen Møller den dag i juli 1977. Rollen som Stifter og Ejer har Anne nu besiddet i 48 år 8 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede Selskaber (1)
-
Gdr. Anne Grethe og Jørgen Møller
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (1)
-
GÅRDEJERNE ANNE GRETHE OG JØRGEN MØLLER (Nu: Gdr. Anne Grethe og Jørgen Møller) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 21.07.1977
Registreringsdato: 21.07.1977
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Anne' netværk er Jørgen Møller.
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelser
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
