Kirsten Lysholm Jensen
Blå bog
| Karrieren startede hos: | Kristiansdal I/S (Ejer) |
Karrieren som leder begyndte for nu flere år siden ved Kristiansdal I/S (tidligere LANDMÆNDENE JAN NYMANN JENSEN/KIRSTEN JENSEN) i hvervet som Ejer og Stifter. Det var sammen med kollegaen Jan Nymann Jensen at Kirsten Lysholm Jensen stiftede Kristiansdal I/S den dag i juli 1975. Rollen som Ejer og Stifter har Kirsten nu besiddet i 51 år 4 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Kristiansdal I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
Ejendom 1 535.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.07.2003
Registreringsdato: 01.07.2003 -
LANDMÆNDENE JAN NYMANN JENSEN/KIRSTEN JENSEN (Nu: Kristiansdal I/S) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.07.1975
Registreringsdato: 01.07.1975
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Kirsten' netværk er Jan Nymann Jensen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
