Steen Hansen Æbeløe
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 25. jan. 1991 (35 år 7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | LØGUMKLOSTER TRAILER UDLEJNING V/STEEN ÆBELØE (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af LØGUMKLOSTER TRAILER UDLEJNING V/STEEN ÆBELØE (35 år 7 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson i Danmark startede i 1991 ved LØGUMKLOSTER TRAILER UDLEJNING V/STEEN ÆBELØE i rollen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene grundlagt af Steen Hansen Æbeløe og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Rollen som Ejer og Stifter har Steen nu bestreddet i 35 år 7 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
LØGUMKLOSTER TRAILER UDLEJNING V/STEEN ÆBELØE
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
Ejendom 1 175.000 DKK Anden overdragelse
Køb af ejendomDato: 01.10.1998
Registreringsdato: 01.10.1998 -
LØGUMKLOSTER TRAILER UDLEJNING V/STEEN ÆBELØE (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 25.01.1991
Registreringsdato: 25.01.1991
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
