Ernst Ingvartsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. okt. 1978 (47 år 11 måneder) |
| Karrieren startede hos: | LANDMAND ERNST INGVARTSEN (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af LANDMAND ERNST INGVARTSEN (47 år 11 måneder) |
Karrieren I Danmark begyndte for alvor for længe siden i LANDMAND ERNST INGVARTSEN som Ejer og Stifter. Virksomheden blev kun stiftet af Ernst Ingvartsen og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Hvervet som Ejer og Stifter har Ernst nu besiddet i 47 år 11 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
LANDMAND ERNST INGVARTSEN
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
LANDMAND ERNST INGVARTSEN (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.10.1978
Registreringsdato: 01.10.1978 -
Ejendom 1 1.850.000 DKK Familieoverdragelse
Køb af ejendomDato: 01.10.1978
Registreringsdato: 01.10.1978
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
