John Jacobsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 18. mar. 1991 (35 år 3 måneder) |
| Karrieren startede hos: | RESKA (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af RESKA (35 år 3 måneder) |
Karrieren I Danmark begyndte den dag i 1991 i RESKA (tidligere FLASH HALOGEN BELYSNING (AV2) V/JOHN JACOBSEN) i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev stiftet af John Jacobsen og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Hvervet som Ejer og Stifter har John nu besiddet i 35 år 3 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
RESKA
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (4)
-
Ejendom 1 1.395.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.10.2007
Registreringsdato: 01.10.2007 -
Ejendom 1 0,00 DKK Anden overdragelse
Køb af ejendomDato: 01.10.2007
Registreringsdato: 01.10.2007 -
Ejendom 1 1.395.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.01.2004
Registreringsdato: 01.01.2004
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
