Jan Freddy Nielsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jan. 1980 (46 år 9 måneder) |
| Karrieren startede hos: | BILHJØRNET V/JAN FREDDY NIELSEN (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af BILHJØRNET V/JAN FREDDY NIELSEN (46 år 9 måneder) |
Karrieren som erhvervsleder startede i 1980 hos BILHJØRNET V/JAN FREDDY NIELSEN i rollen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Jan Freddy Nielsen og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Titlen som Ejer og Stifter har Jan nu bestreddet i 46 år 9 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
BILHJØRNET V/JAN FREDDY NIELSEN
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (4)
-
Ejendom 2 0 DKK Anden overdragelse
Køb af ejendomDato: 27.10.2010
Registreringsdato: 27.10.2010 -
Ejendom 3 560.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.07.2003
Registreringsdato: 01.07.2003 -
Ejendom 1 1.000.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.06.1989
Registreringsdato: 01.06.1989
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
