Lis Gullmai Jeppesen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jul. 1999 (27 år 2 måneder) |
| Karrieren startede hos: | JR Tryk v/Lis Jeppesen (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af JR Tryk v/Lis Jeppesen (27 år 2 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv begyndte for alvor dengang i 1999 i JR Tryk v/Lis Jeppesen (tidligere Lis Jeppesen) som Ejer og Stifter. Virksomheden blev grundlagt af Lis Gullmai Jeppesen og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Hvervet som Ejer og Stifter har Lis nu besiddet i 27 år 2 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
JR Tryk v/Lis Jeppesen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (12)
-
Ejendom 3 1.100.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 15.08.2025
Registreringsdato: 15.08.2025 -
Ejendom 2 1.100.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 15.08.2025
Registreringsdato: 15.08.2025 -
Ejendom 6 550.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 15.08.2025
Registreringsdato: 15.08.2025
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
