Leo Werner Jørgensen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jun. 1978 (48 år 4 måneder) |
| Karrieren startede hos: | LEO VERNER JØRGENSEN (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af LEO VERNER JØRGENSEN (48 år 4 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv i Danmark startede for alvor for nu mange år siden hos LEO VERNER JØRGENSEN med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene grundlagt af Leo Werner Jørgensen og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Leo nu bestreddet i 48 år 4 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
LEO VERNER JØRGENSEN
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (3)
Tidslinje (8)
-
Ejendom 3 1.300.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 08.01.2008
Registreringsdato: 08.01.2008 -
Ejendom 3 0 DKK Anden overdragelse
Køb af ejendomDato: 08.01.2008
Registreringsdato: 08.01.2008 -
Ejendom 3 1.300.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.08.2004
Registreringsdato: 01.08.2004
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
