Jette Susanne Lilje
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. mar. 1996 (30 år 8 måneder) |
| Karrieren startede hos: | BYBJERGGÅRD V/KRISTIAN MØLLER OG JETTE LILJE (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af BYBJERGGÅRD V/KRISTIAN MØLLER OG JETTE LILJE (30 år 8 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson i Danmark begyndte for alvor dengang i 1996 hos BYBJERGGÅRD V/KRISTIAN MØLLER OG JETTE LILJE som Ejer og Stifter. Det var sammen med partneren Kristian Wormslev Møller at Jette Susanne Lilje stiftede BYBJERGGÅRD V/KRISTIAN MØLLER OG JETTE LILJE den dag i marts 1996. Titlen som Ejer og Stifter har Jette nu besiddet i 30 år 8 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
BYBJERGGÅRD V/KRISTIAN MØLLER OG JETTE LILJE
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (4)
-
Ejendom 2 1.750.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.10.2025
Registreringsdato: 01.10.2025 -
Ejendom 2 1.750.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.08.2016
Registreringsdato: 15.08.2016 -
BYBJERGGÅRD V/KRISTIAN MØLLER OG JETTE LILJE (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.03.1996
Registreringsdato: 01.03.1996
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Jette' netværk er Kristian Wormslev Møller.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
