Jonna Lykke Mikkelsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. apr. 1990 (36 år 6 måneder) |
| Karrieren startede hos: | LANDBRUGERE JOHANNES E SØRENSEN V/JONNA L MIKKELSEN (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af LANDBRUGERE JOHANNES E SØRENSEN V/JONNA L MIKKELSEN (36 år 6 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson begyndte den dag i 1990 hos LANDBRUGERE JOHANNES E SØRENSEN V/JONNA L MIKKELSEN i hvervet som Ejer og Stifter. Det var sammen med kollegaen Johannes Erland Sørensen at Jonna Lykke Mikkelsen stiftede LANDBRUGERE JOHANNES E SØRENSEN V/JONNA L MIKKELSEN den dag i april 1990. Titlen som Ejer og Stifter har Jonna nu besiddet i 36 år 6 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
LANDBRUGERE JOHANNES E SØRENSEN V/JONNA L MIKKELSEN
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
LANDBRUGERE JOHANNES E SØRENSEN V/JONNA L MIKKELSEN (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.04.1990
Registreringsdato: 01.04.1990 -
Ejendom 1 730.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.04.1990
Registreringsdato: 01.04.1990
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Jonna' netværk er Johannes Erland Sørensen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
