Troels Andreasen
Rebe************, 2. mf, 2300 København S, DKSe adressen med en gratis bruger Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 15. jul. 1993 (33 år 1 måned) |
| Karrieren startede hos: | KBS Knowledge Based Systems v/Troels Andreasen (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af KBS Knowledge Based Systems v/Troels Andreasen (33 år 1 måned) |
Karrieren i erhvervslivet startede for alvor en dag i 1993 hos KBS Knowledge Based Systems v/Troels Andreasen (tidligere KBS KNOWLEDGE BASED SYSTEMS V/TROELS ANDREASEN) med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev kun stiftet af Troels Andreasen og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Troels nu bestreddet i 33 år 1 måned, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
KBS Knowledge Based Systems v/Troels Andreasen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (9)
-
Ejendom 5 1.450.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.12.2023
Registreringsdato: 01.12.2023 -
Ejendom 3 3.494.165 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.06.2021
Registreringsdato: 15.06.2021 -
Ejendom 1 0,00 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 15.11.2020
Registreringsdato: 15.11.2020
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
